Disse turene har sponsor:
1. Suhpenjunnevárri - Jergul Astu sponser overnatting for 2
2. Muvraaláš - Luostejok Kraftlag sponser gavekort på kr. 1500,-
3. Ruoššavárri - Márkan El sponser gavekort på kr. 1000,- fra Rema1000
4. Givdovárája - Kapro sponser gavekort på kr. 1500,-
5. Dákteroavvi - Karasjok Camping/Min Ája sponser overnatting i nyoppusset hytte, sauna og jacuzzi, verdi kr. 3000,-
6. Máđiijávri tursti - Nortura sponser 1 stk. lammeskrott, verdi kr. 3000,-
7. Báhkkilvárri - BeskánLuossaRock sponser gavekort på kr. 1500,- på Sara Duodji + noe BLR stæsj
8. Háldi - LP Entreprenør sponser gavekort på Scandic Karasjok til middag for 3-4 personer. Verdi 3000 kr
Alle #Perleturene har en postkasse, og bedriftene som vil være med på dette vil få tildelt en postkasse som de er sponsor for. Det vil si at din bedrift sponser en gave/gavekort som loddes ut blant turgåerne som har registrert turen på www.perletur.no. Utloddingen gjøres etter at perletursesongen er slutt 31. oktober.
Hva får du tilbake? Vi reklamerer på kommunens hjemmeside og på facebook hvem som sponser hvilken postkasse. Kanskje bidrar din bedrift til at flere deltar på #Perletur.
Her er en oversikt over perleturene i Karasjok
For å være med på dette kontakt Ann Kristin Holmestrand, tlf. 92 07 05 08, eller e-post: ann.holmestrand@karasjok.kommune.no